Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN'a yeni görevinde başarılar diler, ülkemize, mesleğimize ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz...


Sayı        : 2018 / 936                                                                                                11.07.2018

Konu     : Atamalar hk.

 

 

Değerli Üyelerimiz,

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Ekonomi Bakanlığının tek çatı altında birleştirilmesi ile Ticaret Bakanlığı kurulmuş olup; 10 Temmuz 2018 tarihli ve 30474 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığına ve Bakanlıklara Yapılan Atamalar Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2018/1) ile Ticaret Bakanlığına Sayın Ruhsar PEKCAN atanmıştır.

Öncelikle, Ekonomi alanında ülkemizin ilk kadın Bakanı olma ünvanına sahip olacak olan yeni Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN hanımefendiye yeni görevinde başarılar diler, ülkemize, mesleğimize ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

Ayrıca, Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent TÜFENKÇİ’ye ve Bakan Yardımcılarımıza, Müsteşarlarımıza, Genel Müdürlerimize, bürokratlarımıza ve bakanlık çalışanlarına şimdiye kadar vermiş oldukları emekler için teşekkür eder, yeni süreçte kendilerine başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla,

BURSA GÜMRÜK MÜŞAVİRLERİ DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU